Halılarınızı Vermiş Olduğunuz Adresinizden Teslim alıyoruz.Halılarınıza size ait olan etiketlerini vuruyoruz.Fabrikaya yıkanması için hazırlıyoruz.Tozunu almak için çırpıyoruz.Daha sonra tam otomatik makinelerimiz halılarınızı insan eli değmeden ıslatıyor sabunu ve ilacını otomatik ayarlıyor fırçalardan tek tek her karışına kadar yıkanıyor.Durulandıkdan sonra sıkma makineleri ile suyu sıkılıyor. Askılıklara 2-3 gün sürede kuruması için asılıyor. Ve daha sonrasında toz alma makinesinden tekrar geçerek hava almayan toz/su sızdırmayan poşetlerimizle poşetliyoruz.

Size vermiş olduğumuz gün ve tarihde teslim etmek üzere araçlara yüklüyoruz.Her aşamasında %100 kalite ve hijyene önem veriyoruz.Bizi arayarak istediğinizi ve merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz.Bize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Temizliğini Yaptığımız Halı Cinsleri:

♦Normal Makine Halısı        ♦Makine Yünü                          ♦İpek halı                     ♦İran Halısı

♦Shaggy Halısı                      ♦Yün Halıları                            ♦Bünyan Halısı            ♦Milas Halısı

♦Isparta Halısı                       ♦El Dokumaları                        ♦Step Halı

♦Kilim                                      ♦Nepal Halısı                           ♦Çin Halısı                 


Yorgan Ve Battaniye Temizliği

Yorgan ve battaniyeleriniz en ince detaylarına kadar yıkanır.Yorganlarınızda çekme büzüşme ve küçülme asla olmaz.Yünleriniz zarar görmez.Battaniyeleriniz ilk gün gibi yumuşak yorganlarınız ilk zamanlardaki gibi ferah ve kullanışlı olur.


Halı Overlok Tamiri

Zamanla yıkanmaktan kenarları aşınmış kopmuş ve yırtılmış halılarınızın kenarlarını orjinal halini bozmadan tamir ediyoruz. Eski haline geri getiriyoruz.

İstediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilde halılarınızı kesip dikiyoruz. Daha kullanışlı bir hal almasını sağlıyoruz.


Koltuk/Kanepe Temizliği

Zamanla en çok yıpranan ve kirlenen eşyalarınızdan önde geleni koltuklarınızdır.Koltuklarınızı zamanla sildikce yüzeyindeki kirleri içerisindeki süngere doğru iner ve zamanla tekrar kusmaya yüzeye çıkmaya başlar.

Koltuklarınızı evinize gelerek 1 iş günü içerisinde hatta 2-3 Saat sürede yanınızıda tam otomatik ekipmanlarla yıkıyoruz.Ekibimiz uzman olduğu için evinizde batma kirlenme dağılma gibi sorunlar olmamaktadır.Gönül rahatlığı ile koltuklarınızı temizletebilirsiniz.Koltuklarınızın yüzeyini değil içerisindeki süngerine kadar vakumlanarak temizlenmektedir.